Spotkanie noworoczne w Pobiedziskach – 15/01/2014

W zeszłym tygodniu na zaproszenie burmistrza Pobiedzisk, Michała Podsady i Michała Fijałkowskiego – dyrektora tamtejszego Ośrodka Sportu i Rekreacji przedstawiciele Związku wzięli udział w uroczystym spotkaniu noworocznym.

Prezes Jan Kozłowski, wiceprezes Robert Pietrzak oraz sekretarz generalny Grzegorz Borkowski mieli okazję spotkać się z przedstawicielami władz miasta, władz samorządowych województwa i gmin sąsiadujących, a także z wieloma zacnymi gośćmi deklarującymi swa przyjaźń dla tego pięknie położonego miasta i jego mieszkańców.

Oczywiście głównym powodem wizyty było przekazanie gościom informacji o zbliżających się Mistrzostwach Europy Juniorów, których jednym z gospodarzy będą właśnie Pobiedziska.

Na miejskim stadionie planowane jest m.in. rozegranie trzech spotkań elity. Już 11 kwietnia dojdzie tam do ciekawego spotkania: Szkocja v Walia (godz. 14.00), a wielce prawdopodobny (uzależniony jednak od wyników pierwszych spotkań) wydaje się prawdziwy hit imprezy – mecz Anglia v Walia, do którego może dojść 15 kwietnia.

Więcej o uroczystości i wypowiedź Prezesa Związku [kliknij].

Warto też przypomnieć, że już w najbliższy weekend Pobiedziska odwiedzi kadra kobiet [kliknij].

Bookmark the permalink.

Comments are closed.