Przed startem rundy wiosennej – 03/03/2014

Już tylko tydzień pozostał do zamknięcia zimowego „okienka transferowego”, umożliwiającego zmianę barw klubowych. Zgodnie z przepisami PZR Kluby do 10 marca winny poinformować biuro Związku o zmianach w składzie i przesłać aktualną listę zawodników uprawnionych do występów w ich barwach w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014.

Ponadto do 15 marca oczekujemy na deklaracje dotyczące startu w półfinałowych turniejach Mistrzostw Polski juniorów w rugby 7 oraz regionalnych turniejach kadetów w tej odmianie gry.
Do tego czasu kluby zainteresowane organizacją tych zawodów, a także turniejów finałowych mają szanse złożenia aplikacji zawierającej informację o obiekcie, na którym odbywałyby się zawody, liczbie dostępnych szatni oraz ewentualnych imprezach towarzyszących jeśli takie są planowane.

Podobnie ma się sprawa z organizacją Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbędą się 1 czerwca oraz pierwszego turnieju Grand Prix – Mistrzostw Polski Seniorów w rugby 7 (1 maja). Także w tym wypadku do 15 marca czekamy na zgłoszenia i wnioski dotyczące organizacji turniejów.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.