Jutro pierwsze mecze ME w Wielkopolsce! – 10/04/2014

Dzisiejsza konferencja techniczna zespołów elity oficjalnie rozpoczęła pierwsze w tej części Europy Mistrzostwa Juniorów do lat 18.

Przedstawiciele 8 drużyn: Anglii, Francji, Irlandii, Szkocji, Walii, Gruzji, Włoch i Portugalii zostali powitani w Polsce przez przedstawiciela Polskiego Związku Rugby, sekretarza generalnego Grzegorza Borkowskiego i przedstawiciela Komitetu Organizacyjnego Tomasza Rybackiego po czym zostali zapoznani z programem zawodów, obsadą sędziowską i komisaryczną ze strony FIRA-AER.

Prezentacji dokonali dyrektor turnieju Michel Arpaillange, szef sędziów Patrick Robin, dyrektor FIRA-AER Gilles Bizot oraz ze strony organizatorów Jean-Francois Kubaś.

Jutrzejszą rywalizację zespołów elity rozpocznie o godz. 12.00 w Plewiskach mecz Anglia v Portugalia, o 14.00 w Pobiedziskach zagrają Szkoci z Walijczykami, a w Opalenicy Irlandczycy z Gruzinami. Wreszcie za zakończenie o godz. 16.00 ponownie w Plewiskach zagrają Francuzi i Włosi.

Wszystkie mecze elity za pośrednictwem internetu śledzić będzie można na oficjalnej stronie Mistrzostw [kliknij], a kibice w Wielkopolsce dodatkowo będą mogli każdego dnia obejrzeć jeden mecz elity w regionalnej TVP. Jutro będzie to spotkanie w Pobiedziskach – Szkocja v Walia. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.