Mistrzowskie 7-mki w Sochaczewie – 23/04/2014

W najbliższą sobotę kobiety, a w czwartek 1 maja mężczyźni stoczą w Sochaczewie walkę o punkty w rywalizacji o Mistrzostwo Polski w rugby 7.

W rywalizacji pań, w czwartym turnieju tegorocznego cyklu Grand Prix zobaczymy 10 drużyn (!), w tym po raz pierwszy drużynę z Krakowa, które zostaną podzielone na trzy grupy:
grupa A: 1.Ladies Lechia Gdańsk 2.Delia Atomówki Łódź 3.RC Legia Warszawa;
grupa B: 1.Black Roses Posnania Poznań 2.UKS Haka AZS AWF Syrenki Warszawa 3.Ladies Frogs Warszawa;
grupa C: 1.Tygrysice Orkan Sochaczew 2.Diablice Igloo Ruda Śląska 3.Błyskawice KS Rugby Wrocław 4.Juvenia Kraków.

plakat_GPKobiet_26.04.2014Zawody organizowane przez Tygrysice Sochaczew zostały objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta, Piotra Osieckiego, a rozpocznie je o godz. 10.00 pojedynek w grupie C: TYGRYSICE v JUVENIA.

Kilka dni później do Sochaczewa dotrą męskie siódemki, by zagrać w pierwszym z dwóch turniejów wyłaniających mistrza naszego kraju w roku 2014.
Przypominamy, że prawo uczestnictwa w nim wywalczyło 12 drużyn: 1.RC Lechia Gdańsk 2.Awenta MKS Pogoń Siedlce 3.RC Orkan Sochaczew 4.KS Posnania Poznań 5.Master Pharm Budowlani S.A. Łódź 6.RzKS Juvenia Kraków 7.Arka Gdynia 8.Ogniwo Sopot 9.Skra Warszawa 10.Budowlani Lublin 11.AZS AWFiS Gdańsk 12.Frogs Warszawa.

Niestety z przyczyn finansowych z rywalizacji o tytuł zrezygnował zespół warszawskiej Skry. W jego miejsce prawdopodobnie zagra drużyna RC Częstochowa, która w turnieju barażowym zajęła VII miejsce.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.