Imprezy mistrzowskie-07/05/2011

Hiszpanki zmierzą się dzisiaj z Angielkami w walce o zwycięstwo w Women’s European Trophy rozgrywanych w La Corunie. Ten niespodziewany finał to wynik ostatecznej kolejnościw grupach, o którym zdecydowały wyniki ostatnich gier grupowych. W nich Hiszpanki dość zdecydowanie pokonały Szwedki, przez co na nic się zdało bardzo wysokie zwycięstwo Francuzek nad Finlandią, a Angielki bez problemów uporały się z Rosjankami. Do niespodzianki doszło za to w ostatnim pojedynku grupy B, w którym pozostające dotychczas bez wygranej Holenderki niespodziewanie ograły Włoszki zapewniając sobie trzecią pozycję w stawce. Dzisiaj, w finałach dojdzie do pojedynków: o 1 miejsce: Hiszpania v Anglia A; o 3 miejsce: Francja A v Włochy; o 5 miejsce: Szwecja v Holandia; o 7 miejsce: Finlandia v Rosja.

Dzisiaj decydujące spotkania w Women’s European Trophy. o turniejową wygraną zagrają Hiszpanki i Angielki. Czy gospodynie będą w stanie pokusić się o kolejną, po pokonaniu Francuzek, niespodziankę?

/foto: www.fira-aer-rugby.com/

 

Wyniki ostatnich gier grupowych: grupa A – Hiszpania v Szwecja 18-3 (8:3), Francja A v Finlandia 109-3; grupa B – Włochy – Holandia 17-20, Rosja v Anglia A 0-39.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.