Partnerzy polskiej reprezentacji w akcji – 30/05/2014

Pij Magnesię, wygraj weekend w hotelu Ossa.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej już akcji promocyjnej z udziałem naszych reprezentantów, w którą bardzo mocno zaangażował się hotel Ossa Congress&Spa****, który już od roku jest drugim domem  naszej reprezentacji. To w tym luksusowym hotelu zespół Marka Płonki spotyka się na zgrupowaniach przedmeczowych. Każdy kto choć raz posmakował tamtejszego jedzenia, odetchnął tamtejszym świeżym powietrzem (hotel jest przepięknie położony wśród lasów, pól i sadów), chce tam wracać jak najczęściej.banner-hotel_ossa-mdDla tych, którzy jeszcze nigdy nie byli w Ossie, a obiekt znają tylko ze zdjęć (www.hotelossa.pl) nadarza się okazja, by wreszcie poczuć co to znaczy mieszkać w luksusowym hotelu, korzystać ze wszystkich jego atrakcji (basen, squash, centrum spa, własna plaża, kilka restauracji i barów, program animacyjny dla dzieci), a na dodatek spotkać wielkie gwiazdy polskiego kina, teatru i sportu.

Okazja nadarza się już w najbliższy długi weekend tj. w dniach 19-22 czerwca. Właśnie wtedy w Ossie odbędzie się Charytatywny Mecz Gwiazd. Impreza, w której biorą udział m.in. artyści Teatru Kwadrat (m.in. Paweł Małaszyński, Jan Kobuszewski, Małgorzata Glinka, Renata Dancewicz i plejada wielu innych gwiazd). Szefostwo teatru zapowiada, że zespół przyjedzie w pełnym składzie.
W sobotę 19 czerwca gwiazdy zagrają w meczu, z którego dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Grać będą w siatkówkę plażową, piłkę nożną i rugby!
W meczu wezmą też udział reprezentanci Polski w rugby, inni znani sportowcy, a także menedżerowie największych polskich firm, które korzystają z usług hotelu Ossa, a to absolutna czołówka polskiego biznesu.

Co zrobić by wziąć udział nie tylko w meczu, ale też odpocząć w długi weekend w Ossie? Oczywiście najprostszym sposobem jest wykup pakietu pobytowego (jego wartość to ok. tysiąca złotych na dwie osoby). Ale można pojechać do Ossy na Charytatywny Mecz Gwiazd całkowicie za darmo.
Trzeba tylko wziąć udział w konkursie organizowanym przez kolejnego partnera naszej reprezentacji producenta wody mineralnej Magnesia. I oczywiście mieć szczęście w losowaniu.

MagnesiaNa czym polega konkurs? Oczywiście na piciu doskonałej, pełnej życiodajnego magnezu wody Magnesia. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie konkursu www.magnesia-konkurs.pl.
Zatem do dzieła, a raczej na razie do sklepów po Magnesię. Konkurs trwa do 10 czerwca.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.