Rugbowe lato jednak na Kaszubach – 03/06/2014

Nawiązując do wcześniejszej informacji dotyczących tegorocznego „Rugbowego lata” [kliknij] informujemy, że wizja lokalna dokonana przez oficera rozwoju, Krzysztofa Krzewickiego stwierdziła, że proponowany wstępnie ośrodek w Kołobrzegu nie spełnia wymagań niezbędnych dla sprawnego przeprowadzenia akcji i realizacji planu szkoleniowego.

W związku z tym postanowiliśmy przenieść ją do Ośrodka Wypoczynkowego „Sosnówka” położonego w miejscowości Zgorzałe przy ul. Górnej (gmina Stężyca, powiat kartuski, województwo pomorskie).

Zmienia się także termin akcji (wracamy do planowanego wcześniej) – 14-22 sierpnia 2014.

Ponadto, co niezwykle ważne dla uczestników, zmniejsza się całkowity koszt pobytu, który wynosił będzie 600 zł., a wzrasta kwota dopłaty ze środków pozyskanych przez Związek z Ministerstwa Sportu i Turystyki – do 315 zł.

Przypominamy, że na wstępne listy kandydatów, zawierające imię, nazwisko i datę urodzenia oczekujemy w biurze Związku do 6 czerwca br.
W poniedziałek, 9 czerwca zostanie ogłoszony ostateczny limit miejsc przysługujący każdemu klubowi zainteresowanemu wysłaniem dzieci do O.W. „Sosnówka”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.