U20: pewne wygrane na Ukrainie – 11/08/2012

Po konsultacji w Lublinie, podczas której zajęcia treningowe miał okazję wizytować trener kadry seniorów – Tomasz Putra, nasi młodzieżowcy rozegrali dwa kontrolne mecze we Lwowie.

W obu dominacja podopiecznych trenera Krzysztofa Folca nie podlegała dyskusji, a seniorzy Sokoła Lwów i młodzieżowi reprezentanci Ukrainy, którzy za trzy tygodnie będą jednymi z rywali naszej drużyny w walce o tytuł Mistrza Europy do lat 20, nie mieli żadnych szans w starciu z naszą drużyną.

Sokół Lwów v Polska U20 0-38 (0:14)

Ukraina U20 v Polska U20 16-48 (6:25)

W pierwszym meczu na specjalne wyróżnienie trenera zasłużyli swą postawą: Mateusz Mrowca (RK Unisław), Miłosz Popławski (Orkan Sochaczew) i Łukasz Ślusarczyk (AZS AWF Warszawa), więcej o drugim spotkaniu po powrocie kadry do kraju.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.