Koniec sportowych wakacji z rugby – 24/08/2012

Właśnie zakończyły się kolejne Sportowe Wakacje z rugby.

W tym roku 147 uczestników akcji, zorganizowanej po raz drugi w sprzyjającej wypoczynkowi miejscowości Wdzydze Kiszewskie (Kaszuby), w dniach 11-24.08.2012 miało okazję doskonalenia swoich umiejętności oraz poznawania tajników gry swojej ulubionej dyscypliny sportowej.

/foto: Jacek Łazarz/

Wyjątkowa pogoda panująca za oknem oraz pogoda ducha uczestników sprawiły, że szkoleniowcy mogli w pełni zrealizować zaplanowane zadania szkoleniowe i rekreacyjne, a starania kuchni oraz obsługi  Zespołu Domów Wczasowych Helena – Danuta – Gabriela pozwoliły skutecznie zregenerować siły po trudach treningów.

W ramach szkolenia zastały przeprowadzone dwa turnieje wewnętrzne, w których uczestników imprezy podzielono na poszczególne kategorie wiekowe tak aby  zawodnicy wchodzący do wyższych kategorii wiekowych (żak rocznik 2001 , młodzik rocznik 1999) mogli w bezpieczny i łagodny sposób  zmierzyć się z nowymi formami gry w rugby.
W ocenie szkoleniowców z poszczególnych klubów,  cel ten został osiągnięty.

Cieszy fakt, że większość uczestników tegorocznej imprezy  już planuje udział w kolejnych edycjach Sportowych Wakacji z owalną piłką.

/ze sprawozdania kierownika akcji Jacka Zalejarza/
Bookmark the permalink.

Comments are closed.