Wrześniowe propozycje dla młodzieży – 11/09/2012

Wrzesień, po powrocie do szkół, tradycyjnie obfituje w akcje i turnieje dla młodzieży. Ruszają rozgrywki eliminacyjne w O.O.M. i M.P.J. [kliknij], a ponadto pojawiają się różnego rodzaju propozycje o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.

W terminie 20-23 września na OKKW w Puławach spotkają się najzdolniejsi w kraju kadeci, a zespoły z całej Polski otrzymały także zaproszenia do udziału w tradycyjnym „Pucharze Śląska” oraz w organizowanym po raz pierwszy Młodzieżowym Turnieju w rugby 7 organizowanym przez Szarżę Grudziądz.

XI Turniej o Puchar Śląska odbędzie się na obiektach MOSiR Niwka w Sosnowcu, ul. Orląt Lwowskich 70, w sobotę 22 września 2012. Planowana jest rywalizacja drużyn 7-osobowych juniorów oraz kobiet. Początek turnieju o godzinie 11:00. Wszelkich dodatkowych informacji udziela organizator, Dariusz Wolan (tel. 667878329).

Tego samego dnia rozegrany zostanie I Młodzieżowy Turniej w rugby 7. Start rywalizacji planowany jest na godzinę 10:30, na stadionie położonym na osiedlu Osada Grud. Szczegółowych informacji udziela Krzysztof Cichacz (604428799, mail: rugby.grudziadz@wp.pl).

Wszystkich chętnych zapraszamy!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.