Rusza Grand Prix kadetów w rugby 7 – 11/10/2012

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży organizowany 14 października przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby.

Przyjazd na obiekty KS Budowlani awizuje aż 21 drużyn w czterech kategoriach wiekowych z siedmiu klubów.
W mini żakach wystąpią: Budowlani Lublin, Budowlani Łódź, MKS Pogoń Siedlce, MKR Siedlce, AZS AWF Warszawa; w żakach: Budowlani Lublin, Budowlani Łódź, MKS Pogoń Siedlce, MKR Siedlce, KS Marlin Ozorków, AZS AWF Warszawa; w młodzikach: Budowlani Łódź, Orkan Sochaczew, Budowlani Lublin, MKR Siedlce, MKS Pogoń Siedlce, AZS AWF Warszawa połączony z KS Marlin Ozorków.

Po raz pierwszy w ramach regionalnej rywalizacji dzieci i młodzieży zostanie też rozegrany turniej Grand Prix kadetów w odmianie siedmioosobowej, w którym udział potwierdziły drużyny: Budowlanych Lublin, MKR Siedlce, Orkana Sochaczew i MKS Pogoni Siedlce.

Chętnych do udziału w jednodniowych zawodach było jeszcze więcej, ale ze względów organizacyjnych nie mogli już zostać włączeni do rywalizacji. Trzeba jednak wierzyć, że liczba turniejów o podobnym zasięgu będzie rosła, a młodzi zawodnicy jak najczęściej dostaną szansę sprawdzania swoich umiejętności i aktualnej dyspozycji.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.