Ruszają Mistrzostwa Europy Juniorów – 22/03/2013

Wczorajsze spotkanie managerów elity zapoczątkowało U18 Justin Bridou European Championship organizowane w tym roku przez Comité des Alpes. Prezydent Federacji Europejskiej FIRA-AER, Jean-Claude Baque i przedstawiciel 6 Narodów, Jon Davis życzyli udanego turnieju wszystkim uczestnikom w szczególności drużynom Gruzji i Portugalii, którym przyjdzie się mierzyć z reprezentacjami 6 Narodów, które do niedawna wydawały się pozostawać poza zasięgiem pozostałych drużyn naszego kontynentu.

U18 Elite_kapitanowie/Kapitanowie drużyn elity; foto: www.fira-aer-rugby.com/

Dzisiaj pierwsze mecze (1/4 finału) zespołów elity oraz spotkanie managerów drużyn występujących w grupach A i B.

W Rumilly zagrają: o 17.00 Francja v Włochy i o 19.00 Anglia v Portugalia, natomiast w Moirans o 17.00 rozpocznie się mecz Walia v Szkocja, a dwie godziny później Irlandia v Gruzja.

Nasz zespół, po wczorajszych ostatnich treningach w Warszawie, dzisiaj w godzinach popołudniowych powinien dotrzeć do swojej francuskiej siedziby – Château des Ayes, 133 Chemin de la Vie Profonde, 38590 St Etienne de St Geoirs – Telefon: +334 76 93 58 32, gdzie pozostawać będzie pod opieką przedstawicieli klubu Bièvre Saint-Geoirs Rugby Club.

Przypomnę, że pierwsze mecze w dywizjach A i B zostaną rozegrane w sobotę. Zmierzą się w nich:grupa A: o godz. 14.00 Hiszpania v Szwecja i Rumunia v Rosja, o 16.00 Belgia v Polska i Niemcy v Czechy;
grupa B: o godz. 14.00 Ukraina v Serbia i Szwajcaria v Luksemburg, o 16.00 Litwa v Chorwacja i Holandia v Łotwa.

We wtorkowym (26.03.) meczu rywalem naszej drużyny będzie zespół z pary: Rumunia v Rosja.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.