Zapraszamy do Gdyni! – 28/03/2013

Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, które w Polsce generalnie nie sprzyjają organizacji imprez sportowych, ale zanim większość z nas zasiądzie za świątecznym stołem serdecznie zapraszamy na Narodowy Stadion Rugby w Gdyni, by kibicować naszej reprezentacji w starciu z Ukrainą.

Oczywiście nie wszyscy będą mogli wspierać drużynę narodową z trybun stadionu, więc pozostałych zapraszamy przed ekrany telewizorów – transmisja na żywo na antenie Polsatu Sport.

PLAKAT v1Polska v Ukraina /sobota, godz. 18.00; sędziują: Lloyd Linton, Andy Macpherson, Stephen Ward (wszyscy Szkocja), arbiter techniczny: Marcin Zeszutek, komisarz FIRA-AER: Pavel Berzin (Rosja)/

Warto przypomnieć, że nigdy dotychczas, nie pokonaliśmy reprezentacji Ukrainy w oficjalnym meczu seniorów. W sobotę nadarzy się ku temu świetna okazja, a ewentualna wygrana pozwoliłaby zachować nam miano jedynej niepokonanej drużyny dywizji 1B.

Nasza reprezentacja zebrała się we wtorek w OPO COS w Cetniewie, gdzie od środy przygotowuje się do tego ważnego starcia.

Skład kadry [kliknij].

Bookmark the permalink.

Comments are closed.