MEJ 7′s: poznaliśmy skład reprezentacji – 04/04/2013

Po dobrym występie w sobotnim turnieju wielkanocnym [kliknij] nasi zawodnicy do lat 19 wyjeżdżają na pierwsze Mistrzostwa Europy Juniorów w rugby 7, które w dniach 13/14 kwietnia rozgrywane będą w Palma de Majorka pod patronatem Société Générale.

Decyzją trenera Krzysztofa Folca na zawody do Hiszpanii wyjadą:
Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Grzegorz Szczepański, Piotr Wiśniewski – Budowlani Lublin;
Dawid Plichta, Miłosz Popławski, Marcin Krześniak – Orkan Sochaczew;
Patryk Reksulak, Maciej Wilczyński – Budowlani Łódź;
Paweł Grzenkowicz, Adrian Hawrysiuk – Arka Gdynia;
Kevin Bracik – Czarni Pruszcz Gdański.

Wśród rezerwowych znaleźli się: Kacper Krużycki i Sławosz Hodura (Ogniwo Sopot), Maciej Panasiuk (Pogoń Siedlce) i Krzysztof Ząbczyński (Gorce Raba Niżna/Budowlani Łódź).

Ponadto do Hiszpanii polecą trenerzy Krzysztof Folc i Andrzej Kozak, fizjoterapeuta Marcin Domański i przedstawiciel Zarządu Związku Robert Pietrzak.

Zbiórka zawodników planowana jest w środę, 10 kwietnia o godz.17.3o w Hotelu-Restauracji Alexandra w Pobiedziskach przy ulicy Radosnej 6, skąd po treningach w środę i czwartek reprezentanci zostaną w piątek rano przewiezieni do Berlina i odlecą na Majorkę.

Poza sprzętem treningowym i reprezentacyjnym (uczestnicy ME U18 we Francji) zawodnicy zobligowani są posiadać ze sobą ważne badania lekarskie, aktualny dokument upoważniający do przekroczenia granicy i 140 zł. na dodatkowy sprzęt reprezentacyjny (bluza + koszulka polo).

Przypomnę, że nasza reprezentacja znalazła się w grupie A zawodów i w pierwszym meczu turnieju zagra z reprezentacją Gruzji. Skład grup:
Grupa A: 1.Portugalia 2.Rosja 3.Gruzja 4.Niemcy 5.Rumunia 6.Polska;
Grupa B: 1.Francja 2.Hiszpania 3.Ukraina 4.Włochy 5.Belgia 6.Litwa.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.