Ligowy hit w Łodzi także w internecie! – 10/05/2013

Już jutro w Łodzi czeka nas prawdziwy ligowy hit. Ponownie na stadionie Widzewa zagrają ze sobą 15-tki Budowlanych SA Łódź i RC Lechii Gdańsk.

BudowlaniSA-Lechia/foto: www.lechiarugby.pl/

W rewanżu za zeszłoroczny finał Ekstraligi zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny ostatniego sezonu, które także w decydującej fazie tegorocznych rozgrywek odgrywać będą niepoślednie role.

Co więcej sukcesem zakończone negocjacje na linii Związek – Polsat pozwolą na transmisję internetową z tego interesującego spotkania, co pozwoli wszystkim, którzy nie mogą obejrzeć meczu na żywo, śledzić wydarzenia ze stadionu Widzewa za pośrednictwem internetu.

Budowlani-Lechia_11.05.2013By obejrzeć mecz i występy czołowych polskich zawodników, a także samoańskie gwiazdy drużyny gości: Misiokę Timoteo i Henry Bryce’a w starciu z urodzonymi w Gruzji Merabem Gabunią i Teimurazem Sokhadze i ich kolegami wystarczy wejść na stronę klubu lechiarugby.pl, gdzie w głównym oknie pojawi się player ze streamingiem wideo. Transmisja będzie realizowana przez dwie, dobrej jakości kamery.

Master Pharm Budowlani S.A. Łódź – RC Lechia Gdańsk (sobota, godz.17.00; Zeszutek, Jasiński, Pawlik)

Informacja o innych ligowych meczach weekendu [kliknij].

Bookmark the permalink.

Comments are closed.